Kalendarium

Czwartek, 2018-06-21

Imieniny: Alicji, Alojzego

Statystyki

  • Odwiedziny: 335199
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

Na przyrodniczą nutę - odkrywamy talenty

Konkurs Piosenki przedszkolnej " Na przyrodniczą nutę"

 

Przedszkolak poznaje otaczający Go świat przyrody, techniki, języka, muzyki, plastyki itp. Każdy w tym świecie pełni jakąś rolę. Któż z nas będąc dzieckiem nie marzył o tym żeby, choć raz stanąć na scenie? Przedszkole wychodzi naprzeciw wszechstronnym zainteresowaniom dzieci, poszerzając ich wiedzę, rozwijając talenty.

28.03.2011 r. w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs piosenki pod hasłem  "Na przyrodniczą nutę". Przedstawiciele wszystkich grupy prezentowali  swój repertuar jak prawdziwe gwiazdy! A i widownia bawiła się świetnie. Okazało się, że mamy w przedszkolu duże talenty piosenkarskie, które wydobyły i oszlifowały jak prawdziwe diamenciki ich nauczycielki. Podczas obrad Jury dzieci wspólnie bawiły się przy muzyce. Pod koniec koncertu jurorzy ogłosili, że wszystkie dzieci pięknie wyglądały i pięknie śpiewały swoje piosenki, więc zasłużyły na nagrody.

 

Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali nagrody: pluszowe zabawki, puzzle, sfinansowane z funduszy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz pamiątkowe dyplomy.

 

Organizatorzy:

mgr Aniela Olkowska

mgr Boźena Maruszewska