Sobota, 2017-11-25

Imieniny: Elżbiety, Katarzyny

Jesteś tutaj: Start / O nas / Opłaty za żywienie

Opłaty za żywienie

Zapewniamy dzieciom trzy posiłki dziennie.

Od 1 listopada 2015r. (zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Przedszkola z dnia 13.10.2015r.) dzienna stawka żywieniowa wynosi 7zł. i obejmuje zakup surowców i produktów potrzebnych do przygotowania posiłków.

• śniadanie - 1,50 zł.
  • obiad - 3,80 zł.
  • podwieczorek - 1,70 zł.
  •
  1. Opłaty za żywienie wnosi się z góry za miesiąc, w którym następuje korzystanie z żywienia w przedszkolu, najpóźniej do 15 dnia każdego danego miesiąca.
  2. W przypadku nieobecności dziecka opłata podlega zwrotowi za każdy dzień nieobecności (następny miesiąc pomniejsza się o przysługujący odpis).
  3. W przypadku rezygnacji z żywienia w trakcie miesiąca, rozliczenia płatności nastąpi w ciągu 7 dni.
  4. Opieka, wychowanie i nauczanie w ramach podstawy programowej są bezpłatne.
  5. Opłaty należy uiszczać w sekretariacie przedszkola.

Szczegółowy rodzaj odpłatnych świadczeń realizowanych przez przedszkole poza podstawą programową wychowania przedszkolnego określa umowa cywilnoprawna zawarta pomiędzy przedszkolem a rodzicem dziecka.