Pożegnania nadszedł czas...

"Już pożegnania nadszedł czas,

zostawcie w sercach swoich nas (...)

W dniu 17 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku dla dzieci odchodzących do szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas przedsztawiciele Urzędu Gminy w Różanie: Pani B. Gawianowska, Pani B. Deptuła, Pan W. Prusik, Ks proboszcz R. Kłosiński oraz rodzice. Wszystkich gości oraz zebrane dzieci powitała pani Dyrektor T. Mrozek.

Sześciolatki pod kierunkiem swoich pań przygotowały piękny i urozmaicony program artystyczny. Po raz ostatni w swojej przedszkolnej karierze zaprezentowały przybyłym gościom umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne.

Po części artystycznej przewodnicząca Rady Rodziców W. Żebrowska bardzo gorąco podziękowała pani Dyrektor i gronu pedagogicznemu za trud włożony w wychowanie, opiekę, rozwijanie umiejętności  i zainteresowań dzieci.

Pani dyrektor szczególne podziekowania skierowała do nauczycielki T. Cachel, króra w tym roku odchodzi na zasłużoną emeryturę. Niejednemu zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia.

Wszyscy mali absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dyrektor i grono pedagogiczne Przedszkola Samorządowego w Różanie składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za współpracę, zaangażowanie i pomoc.

Wszystkim dzieciom życzymy radosnych, słonecznych wakacji oraz wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji.

2011-06-29