Bożonarodzeniowy Kiermasz Pierników

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czyli czas wypieków. Jest to więc doskonała okazja, aby upiec i udekorować pierniki, które są nieodłącznym elementem świątecznej atmosfery. W naszej tradycji pierniki to symbol szczęścia i dostatku. W piątek 15 grudnia w naszym przedszkolu odbył się "Bożonarodzeniowy Kiermasz Pierników". Dzieci wraz z rodzicami upiekły i ozdobiły pierniki, które następnie popakowane wspólnie z dziećmi w przedszkolu były sprzedawane na kiermaszu. Wydarzenia to cieszyło się zainteresowaniem. Słodkości przyniosły wiele radości, ich dekoracje zachwycały, a smak przywoływał niewątpliwie ducha świąt. Rodzice, którzy uczestniczyli w przygotowaniach do kiermaszu włożyli dużo pracy, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i poprowadzenia kiermaszu, a w szczególności kupującym, którzy swoją hojnością zasilili konto Rady Rodziców.